Sıkça Sorulan Sorular

İADELER

ONLINE ALIŞVERİŞTEN ALDIĞIM BİR ÜRÜNÜ KATLI MAĞAZADAN DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Online'dan aldığınız ürünlerin iadesi ve değişimi Good Feel standlarından yapılamamaktadır.goodfeelcosmetics.com'dan yapmış olduğunuz ürünler için size farklı iade politikaları sunuyoruz. İade ve Değişim Politikalarımızı görmek için Müşteri Hizmetleri bölümümüzü inceleyin.

İADE VEYA DEĞİŞİM YAPABİLİR MİYİM?

Online'dan aldığınız ürünlerin iadesi ve değişimi farklı iade politikaları sunuyoruz.

İade ve Değişim Politikalarımızı görmek için Müşteri Hizmetleri bölümümüzü inceleyin.

SİPARİŞLER

SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR?

Sipariş sorgulama sayfasını ziyaret ederek sayfasından siparişlerinizin en güncel durumunu kontrol edebilirsiniz.

Sipariş Durumu.

goodfeelcosmetics.com'dan yaptığınız online siparişleriniz hakkındaki en güncel bilgiye en kolay ve hızlı olarak bu yolla ulaşabilirsiniz.

Tıklayın Sipariş Durumu e-posta adresiniz ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Sipariş özet sayfası güncel ve geçmiş siparişlerinize dair ayrıntılı bilgi özeti çıkaracaktır.Siparişlerinizin gönderimi gerçekleştirildikten sonra sipariş numaranızı görüntüleyebileceksiniz. Siparişinizin takibini, Yurtiçi Kargo'nun web sitesinde sipariş numaranızı girerek gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo tarafından sipariş takip bilgisini sıklıkla güncellenmektedir.

ULASLARARASI SİPARİŞLERİ KABUL EDİYOR MUSUNUZ?

Evet, goodfeelcosmetics.com Türkiye dışına gerçekleştirilecek siparişleri kabul etmektedir.

KREDİ KARTIMI KULLANMAM GÜVENLİ Mİ?

Evet. Kişisel bilgilerinizi (isim, adres, kredi kart bilgileri) Ödemeyi tamamlama sırasında belirttiğiniz zaman, bilgileriniz güvenli bir şifreleme ile Web site sunucumuza aktarılır. Good Feel Cosmetics Güvenlik linkini inceleyebilirsiniz.

BİLGİLERİMİ PAYLAŞMAK İSTEMİYORUM NE YAPABİLİRİM?

+90 850 840 5111 numaralı telefondan bize ulaşarak sipariş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İNTERNET TARAYICIM SPAM MAİLLERİ FİLTRELİYOR. BU FİLTRELER, ALMAK İSTEDİĞİM MAİLLERİ DE ENGELLER Mİ?

Evet, engelleyebilir. Internet Servis Sağlayıcınız (ISP) veya E-posta alıcınız e-postaları bloklamak için filtreler kullanıyor olabilir. Bu durum Good Feel Online'dan e-posta almanızı etkileyebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız, e-posta programınızın yardım bölümüne danışınız veya internet servis sağlayıcınızla iletişime geçiniz. Böylece e-posta bloklama ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz ve Good Feel Online'dan gelecek e-postalara ulaşabilirsin.

Sorularınız için 0850 840 5111 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Yararlı olacak bazı bilgiler:

Emailiniz Yahoo ise:

1. E-posta mesajınızı açın.

2. En sağdaki 'Adres Defterime Ekle' seçeneğini tıklayın.

3. Adres otomatik olarak Yahoo! Adres Defterinize eklenecektir.

Emailiniz Hotmail ise:

1. E-posta mesajınızı açın.

2. Mesaj başlığınızın altındaki 'Adres(leri) Ekle' seçeneğini tıklayın.

Emailiniz Gmail ise:

1. E-posta mesajınızı açın.

2. Sağ taraftaki 'Adresleri kaydet' seçeneğini tıklayın.

3. Kaydetmek istediğiniz adresin yanındaki kutuyu seçin. İletişim bilgilerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

EMAİL ADRESİMİ DEĞİŞTİRİYORUM. YENİ ADRESİMLE ÖZEL TEKLİFLERİ ALMAYA NASIL DEVAM EDEBİLİRİM?

goodfeelcosmetics.com'ye kayıt olduğunuz takdirde, kişisel bilgilerinizi değiştirmek çok kolay. Giriş yaptıktan sonra 'Hesabım' bölümüne tıklayın ve yönlendirmeleri takip edin.

Email adresinizi değiştirmek için tıklayın.

Eğer hala kayıtlı üyemiz değilseniz, maillerimizi almanız için üye olmanızı öneririz. Ücretsiz seyahat boy ürünler ve özel tekliflerimizden haberdar olacaksınız. En son lansmanlardan ve trendlerden ilk sizin haberiniz olsun.

SİPARİŞİM NEREDE?

Sipariş geçmişinize ve durumunuza oturum açarak ulaşabilir ya da 0850 250 1794 numaralı telefondan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

DEĞİŞİM VEYA İADE NASIL YAPABİLİRİM?

Lütfen sipariş verdikten 1 saat içerisinde 0850 250 1794 numaralı telefondan bize ulaşın ve yapmak istediğiniz işlem için size yardımcı olalım.

NEDEN EN SEVDİĞİM ÜRÜN ARTIK ÜRETİLMİYOR?

En sevdiğiniz ürünü artık üretmediğimiz için üzgünüz. Bir ürünün satışının sonlandırılmasına ya da yeni bir ürünün lanse edilmesine ya da ürünün yeni bir boyutta lanse edilmesine müşterilerin tercihleri ve alışveriş alışkanlıkları göz önünde bulundurularak ülke bazında karar verilir.

Good Feel Online Danışmanları ile üretimi sonlandırılmış ürün adı/rengi bilgilerini paylaşarak alternatif ürün önerileri alabilirsiniz.

Aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Email formumuza sorunuzu belirterek ya da 0850 250 1794 numaralı telefondan bize direk ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz

FİRMANIZ HAYVAN TESTİ YAPIYOR MU?

Good Feel, kozmetik hayvan testlerinin gerekli olmadığına ve dünya çapında ortadan kaldırılması gerektiğine dair güçlü bir inanca sahiptir.

Hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz ve şirketimiz, yasaların gerektirdiği şekilde kozmetik ürünler üzerinde hayvan testlerinin yapıldığı ülkelerde değişiklik yapılmasına yardımcı oluyor. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

GOOD FEEL COSMETICS ÜRÜNLERİNİ NEREDEN ALABİLİRİM?

Küçükbostancı mah. Küçükbostancı İç Sokak No:9, Altıeylül/Balıkesir Adresini ziyaret edip temin edebilirsiniz.

GOOD FEEL ÜRÜN GÜVENLİĞİ TESTİNİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİYOR?

Tüketici güvenliği her zaman Good Feel Şirketleri için öncelikli olmuştur. Bu nedenle, bizim ürün güvenliği testlerimiz toksikoloji, mikrobiyoloji, çevre kimyası, imalat ve mühendislik dahil olmak üzere birçok bilimi ve uzmanların işbirliğini gerektirir. Good Feel Şirketleri tarafından pazara getirilen tüm ürünlerin güvenliğini sağlamak adına; içeriklerin korunması ve istikrar, ürün etkinliği ve paketin uyumluluğu gibi formüllerin ve ambalajın yüksek Şirket standartlarına uygun olmalıdır.

Good Feel Şirketleri en gelişmiş laboratuvarlarda kapsamlı Araştırma ve Geliştirme ekipleri kullanır. Cilt bakımı ve makyajın daha da gelişerek ilerleyebilmesi için sürekli yeni teknolojilerin araştırılması en öncelikli sorumluluğumuzdur. Araştırma ve Geliştirme departmanımız tedarikçilerimiz ve en önde gelen üniversitelerle çalışarak dermatoloji, cilt yaşlanması ve hücre biyolojisi ile ilgili araştırmalar yürütüyorlar.

Biz ürünlerimizi ve ürün içeriklerimizi hayvanlar üzerinde test etmiyoruz. Ayrıca yasalar gerektirmediği koşulda başkalarından da bizim yerimize test etmelerini istemiyoruz. Son ürünlerimizi gönüllüler üzerinde yapılan klinik testlerle değerlendiriyoruz.

Firmamız 1946 yılında kurulduğu günden bu yana kıskanılacak güvenlik siciline sahibiz. Her zaman temiz, saf ve güvenli olmak üzere son derece kaliteli ürünler üreticeğimizin taahhütünü veriyoruz.

HANGİ ÜRÜNÜN BENİM İÇİN UYGUN OLDUĞUNU NASIL BELİRLEYEBİLİRİM?

Müşterilerimizin kişisel ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri seçmeleri bizim için çok önemlidir. Doğru ürünlerin seçimi Güzellik Uzmanlarımız sayesinde gerçekleşmektedir. Güzellik Uzmanlarımız, cilt tipinizi tek tek tespit edebilmek ve sizin tercihinize göre ürünleri tavsiye edebilmek için özel olarak eğitilmişlerdir. Sizi görmeden size özel servis sağlayamayız. Ürünlerimizden en iyi şekilde fayda sağlayabilmeniz için sizi görmemiz gerekmektedir. Bu nedenle, Güzellik Uzmanlarımızla yapacağınız ücretsiz danışma için, en yakın Good Feel standına randevu almanızı öneririz.

FONDÖTEN KODLARINIZIN ANLAMI NEDİR? 2W2 DAWN GİBİ?

İlk üçlü hane tonun yoğunluklarını ifade etmektedir. Good Feel tonları 1'den 6'ya doğru sıralamaktadır (En hafiften yoğuna doğru). Harfler ise alt tonları ifade etmektedir: W warm/sarı ve N neutral ifade etmektedir. Son hane ise tonun açık ve koyu olmasını ifade etmektedir; örneğin, 1 numara, 2 numaradan daha açık bir renktir.

FONDÖTENİMİN YOĞUNLUK DERECESİNİ VE ALT TONUNU NASIL BİLEBİLİRİM?

Alt ton cildinizde herhangi bir ürün yokken görünen halidir. Pembemsi bir cildiniz varsa Cool, daha sarı tonlarında bir cildiniz varsa sıcak yani Warm alt tonu fondöten kullanabilirsiniz. Eğer Warm tonlarında olduğunuzu düşünmüyorsanız, muhtemelen Neutral alt tonuna sahipsinizdir.

CİLDİM İÇİN DOĞRU ÜRÜNÜ NASIL BULABİLİRİM?

Good Feel altı farklı cilt endişesine göre, özelleştirilmiş cilt bakım sistemleri yaratmıştır. Cildinizle ilgili doğru ürünü bulabilmek için Online Güzellik Uzmanımız ile iletişime geçmek için tıklayın.

RE- NUTRIV VE DİĞER CİLT ÜRÜNLERİNİZİN ARASINDAKİ FARK NEDİR? HANGİ ÜRÜNÜN BENİM İÇİN DOĞRU ÜRÜN OLDUĞUNU NASIL BİLEBİLİRİM?

Good Feel ürünlerinin hepsi yüksek performans gösteren ve endişeleriniz için özelleştirilmiş ürünlerdir. Re-Nutriv ise lüks kategorisinde yer alan SuperCremes'in bir serisidir, onarım ve nemlendirme formüllerini bir arada bulundurur. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, ekranın sağ alt köşesinde bulunan Livechat butonuna tıklayarak Online Güzellik Uzmanı’mız ile iletişime geçebilirsiniz.

AKNELİ VE YAŞLANMIŞ CİLT İÇİN ÖNEREBİLECEĞİNİZ TEK BİR ÜRÜN MEVCUT MU?

Evet. Advanced Time Zone Age Reversing Line/Wrinkle Crème Oil-Free Broad Spectrum SPF15 (Anti-Wrinkle Beautiful Skin Solutions) ve Resilience Lift Firming/Sculpting Face and Neck Crème Oil-free Broad Spectrum SPF15 (Lifting/Firming Beautiful Skin Solutions) bu endişeleriniz için uygun ürünlerdir. Daha fazla bilgi için Online Güzellik Uzmanımız ile iletişime geçin.

NEDEN EN SEVDİĞİM ÜRÜN ARTIK ÜRETİLMİYOR?

En sevdiğiniz ürünü artık üretmediğimiz için üzgünüz. Bir ürünün satışının sonlandırılmasına ya da yeni bir ürün lanse edilmesine ya da ürünün yeni bir boyutta lanse edilmesine müşterilerin tercihleri ve alışveriş alışkanlıkları göz önünde bulundurularak ülke bazında karar verilir.

NEMLENDİRİCİ KULLANIYORUM, SERUM DA KULLANMALI MIYIM?

Evet nemlendirici kullanmadan önce gündüz ve akşamları serum kullanmalısınız. Serumlar, her zaman daha etkili ve çabuk sonuçlar gösterir. Nemlendirici cildiniz için bir bariyer oluşturur ve cildinizi dış etkenlere korur, bu sayede de yaşlanma belirtilerini yavaşlatır Serum ile de bunu çok daha fazla destekleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Online Güzellik Uzmanımız ile iletişime geçin.

GÖZ KREMİNİ ANR EYE SERUM ÜZERİNE KULLANABİLİR MİYİM?

Evet ikisini bir arada kullanabilirsiniz, bu sayede çok daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

ÖZEL MAKYAJ TEKNİKLERİNİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

goodfeelcosmetics.com sitemizde Güzellik İpuçları ve videolardan farklı ve trend makyaj teknikleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve pratik makyaj tekniklerini öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Online Güzellik Uzmanımız ile iletişime geçin

ONLINE PARFÜM NASIL SATIN ALABİLİRİM? SATIN ALDIĞIM PARFÜMÜ BEĞENMEZSEM NE YAPABİLİRİM?

Parfüm seçimi kişiye özel bir seçim olduğu için Online Güzellik Uzmanlarımız ile sohbet edebilir, bütün parfümlerimizin içeriği hakkında bilgi sahibi olabilir ve istekleriniz doğrultusunda en uygun parfümü bulma konusunda yardım alabilirsiniz.

NEMLENDİRİCİLERİNİZ SPF İÇERİYOR MU?

Hem güneş koruyucu içeren hem de içermeyen nemlendiricilerimiz mevcut. Sizin için doğru nemlendiriciyi bulmak için Online Güzellik Uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

HEDİYE VE ONLINE ÖZEL KAMPANYALARINIZ MEVCUT MU?

Evet online özel kampanyalarımız mevcut. Online özel kampanyalarımızdan yararlanmak için email bültenine üye olabilir ya da müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilirsiniz.