Hakkımızda

2020 yılında kurulan şirketimiz temellerini Ar-Ge ile atmıştır. Nitelikli bilgiye ve bilime önem veririz. Dünyayı hepimiz için daha güzel bir yer haline getirebilecek değerler için çalışırız.

Sonsuza kadar iyi bir hisle!

sloganıyla ortaya çıkan Good Feel , yaşantımıza güzellikler katacak, iyiliğe katkıda bulunacak tüm değerlerin sürülebilir ve sürdürülebilir halini ifade etmektedir.

İçine sevgimizi de katarak ulaştırdığımız tüm ürünlerin sizlere sonsuz güzellik ve hayatınıza iyilik getirecek tüm güzellikleri de beraberinde taşımasını dileriz.

Good feel olarak amacımız insanlara güzelliklerini tekrar keşfetme ve kendilerinin en güzel halleri ile tanışma fırsatı veren yenilikçi, prestijli, sonsuza kadar güzellik deneyimi sunmaktır. Her birimizin içinde olan olağanüstü güzelliği ortaya çıkartarak dünyayı daha güzel görme deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve en son gelişmiş üretim ekipmanlarına sahip alanında uzman araştırmacılarımızın profesyonel bilgi ve birikimine dayalı olarak ürünlerimizin kalitesini gururla garanti ediyoruz. Hayvan haklarına duyduğumuz saygı, Good Feel Cosmetics felsefesinin temel yapı taşlarından biri olup, Dünya üzerinde Good Feel Cosmetics markası altında satılan hiçbir kozmetik ürünün hayvanlar üzerinde test edilmediğini taahhüt ediyoruz. Doğal kaynaklar ve çevrenin korunmasına yönelik atıksız bir yaşam hedefiyle, çevreci yaklaşımımızla ve sürdürülebilir çevre politikalarıyla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Klinik olarak etkili hassas ciltler için güvenli, sürdürülebilir yeniliklerden güç alarak hedeflerimize ulaşmayı planlıyoruz

Misyonumuz

Dünyanın her ülkesinde insanların kozmetik ürünlerinde tercih ettiği ve Ar-Ge kültürü ile birlikte global kozmetik pazarında lider markalardan biri olmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde değerler yaratarak ürün ve hizmet sunmak ve kişisel bakım ürünlerinde modern ve ileri teknoloji kullanarak kaliteli ürünler üretmek.