BİZE ULAŞIN

Hergün 07:00-22:00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz.
(+90) 850 840 5 111

EMAİL ADRESİMİZ

[email protected]

ADRESİMİZ

Küçükbostancı mah. Küçükbostancı İç Sokak No:9, Altıeylül/Balıkesir

SİPARİŞ SÜRECİ

• Siparişler sadece iş günlerinde işlenir ve gönderilir (Pazartesi-Cuma, resmi tatiller hariç).

• Hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki ilk iş gününde işlenir.

• Sipariş sadece tek bir adrese gönderilebilir. Eğer farklı adreslere gönderim yapılacaksa, farklı sipariş oluşturulması gerekir.

• goodfeelcosmetics.com internet adresinden siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz.

• Siparişiniz bize ulaştıktan sonra 1-30 gün arasında teslim edilir. Sadece Türkiye’ye gönderim yapılmaktadır.

SİPARİŞ DURUMU

Verdiğiniz siparişlerinizin durumunu goodfeelcosmetics.com'den kontrol edebilirsiniz. Sipariş Durumunu tıklayarak ve hesabınıza giriş yaparak siparişlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Bazı gönderilerin gönderim bilgilerini anında göremeyebilirsiniz, teknik süreçler sebebiyle sipariş sevk edildikten 24 saat içerisinde gönderim bilgileri websitesine yansır.

SİPARİŞ İPTALİ

Gerçekleştirilen online siparişinizi iptal etmek istiyorsanız, lütfen (+90) 850 840 5 111 numaralı telefondan en kısa süre içerisinde bize ulaşın. Siparişleriniz ya da içerisindeki bazı ürünler farklı nedenlerden ötürü sistemsel olarak iptal edilebilir. Bu nedenler aşağıdaki gibidir:

• Ödeme bilgilerinin alınmasında sorun yaşanıyor olabilir.

• Belirtilen adrese gönderi yapılamıyor olabilir.

• Sipariş tekrarlamış, birden fazla kez oluşmuş olabilir.

• Müşteri isteği üzerine iptal edilmiş olabilir.

• Maksimum satın alma politikamıza aykırı satınalım yapılmış olabilir. İptal edilen hiçbir ürün için ücretlendirme yapılmayacaktır. İptal edilen siparişiniz hakkında herhangi bir sorunuz olduğunda Müşteri Hizmetlerimize (+90) 850 840 5 111 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ÖN-SATIŞ YAPILAN ÜRÜNLER

Ön-satış yapılan ürünler halihazırda stokta olmayan ancak sitemizde satın almaya sunulan ürünlerdir. Bu ürünlerin en kısa sürede gönderimi sağlanır. Ön-satış yapılan ürün ya da ürünlerin durumu hakkında periyodik olarak e-posta yoluyla bildirimler gerçekleştirilecektir. Ürün ya da ürünlerin sevkiyatı gerçekleşene kadar hiçbir ücret alınmayacağından emin olabilirsiniz.

MAKSİMUM SATIN ALMA POLİTİKASI

Tek seferlik siparişlerinizde, aynı üründen en fazla 8 (sekiz) ürün alabilir, sepetinize toplam 14 (ondört) ürün ekleyebilir ve toplam alışverişinizi en fazla 5.500,00.-TL (beşbinbeşyüzTürkLirası) tutarına kadar çıkarabilirsiniz. Bu sınırları aşan siparişler kişisel tüketim değil yeniden satış ve pazarlama amacı ile ticari faaliyet olarak değerlendirileceği için iptale tabidir. Sorularınızı sitemizde yer alan Bize Ulaşın kısmından ulaştırabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz:

• MasterCard

• Visa

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul edemiyoruz:

• Kapıda Ödeme/Teslimatta Ödeme

• Şahsi Çekler

• Havale

Önemli bilgi: Güvenliğiniz için, fatura üzerinde yazan isim ve adres bilgileri ile ödeme için kullanılan kredi kart bilgilerinin örtüşmediği durumlarda, gelişmiş ters ibraz filtrelerimizin alış-verişi olası sahtekarlık olarak nitelemesine bağlı, doğrulamayı sağlamayan siparişleri iptal etme hakkımız bulunmaktadır.

ÖDEME YETKİSİ

Tüm satın alımlar işlenmeden önce banka yetkilendirmesine tabidir. Sadece izin verilen satın alımlar işlenir ve sevk edilir.

ÖDEME YETKİLENDİRME HÜKÜMLERİ

Kredi kartı ya da banka kartı kullanarak sipariş verdiğinizde, hesabınıza iki işlem bildirilmiş olacaktır.

1. Bir sipariş verildiğinde, bankanız satın aldığınız tutar bazında ödeme yaptığınız kartta bir miktar tutacaktır. Bu işlem beklemede olan ücret için gerekli tutarı muhafaza edecektir.

2. Ardından tutarın hesabınızdan kaldırılmasını sağlayarak sipariş tahsil edilecektir. Eğer sipariş değiştirilirse veya sevkiyattan önce iptal edilirse yetkilendirme hükmü miktarı değişebilir.

Eğer bir sipariş iptal edilirse, yetkilendirme hükmü banka politikasına istinaden kalkacaktır. Her banka, borç bakiyesinden kurtulmadan önce hesapta tutulan yetkilendirme hükmüne dair zamanı belirlemektedir. Yetkilendirme hükümlerinin kaldırılmasına dair detaylar için söz konusu bankanın müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

SATIŞ VERGİSİ

Satış vergisi toplam satın alım bedeli ve nakliye/taşıma ücretleri dahil olarak mesafeli satış sözleşmesinde detayları yer aldığı şekilde değerlendirilecektir. Satış vergisine dair sorularınız olursa, bize ulaşmaktan çekinmeyin.

ONLINE GÜVENLİK

Good Feel Cosmetics olarak güvenliğinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. goodfeelcosmetics.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz sipariş sırasında, bilgileriniz Secure Socket Layer (SSL) adlı güvenlik şifreleme teknolojisi ile kodlanır. Bu, günümüzde kullanılan en ileri online müşteri güvenlik tekniğidir. Siparişinizin güvenli ve emin bir şekilde gideceğinden emin olabilirsiniz. Şifrelemenin gerçekleşmesi için, web tarayıcınız SSL protokolüne sahip olmalıdır. Bu yazılıma sahip olan web tarayıcıları aşağıda listelenmiştir:

• AOL 5.0 ve üzeri

• Internet Explorer 5.0 ve üzeri

• Mozilla Firefox

• Netscape 6.0 (sadece Windows'larda)

• Safari

• Google Chrome

KAMPANYA KODLARI

Fatura sayfasında bulunan "Kampanya Kodu" kutucuğuna alışverişi tamamlama süreci esnasında kampanya kodunuzu girin. Bir kampanya kodu kabul edildiğinde, teklif "Siparişi İncele" bölümünde gösterilecektir. Lütfen dikkat: Kampanya kodları büyük ve küçük harflere duyarlı olup aynen görüldükleri şekilde girilmelidir. Her sipariş için bir adet teklif kodu kullanılabilir. Her bir kampanya kendine özgü tanımlanan şartları taşıyacak ve üretilen kodlar sadece belirlenen şartlarda kullanılabilecektir.

Good Feel Cosmetics İade Politikası & Prosedürleri

Vermiş olduğunuz siparişinizden memnun olduğunuzu umuyoruz. Hijyenik nedenlerden dolayı ürünün formülünde herhangi bir bozukluk bulunmadığı sürece iade kabul etmemekteyiz. Ürün bozuk veya hasarlı ulaştığı takdirde iade yapmak için lütfen Müşteri Hizmetleri'ne ulaşarak iade talebinde bulununuz. İade ile birlikte mutlaka faturanızın bir kopyasını da göndermeniz gerekmektedir. İade edilen ürünün teslimatıyla ilgili kayıp ya da yaşanan sorunlarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir. İade edilecek ürünün orijinal halde geri gönderimi Good Feel Cosmetics tarafından karşılanır. İade ürünler, iade merkezine ulaştıktan sonra gerekli para iadesi işlemi yapılır. Ürün iade merkezine ulaşmadan önce para iadesi gerçekleşememektedir.

Ürün iadesini kabul edebilmemiz için ürün formülünde bozukluk veya hasarlı teslimat olmalıdır. Onun dışındaki nedenlerden dolayı iade kabul edilmemektedir.

Bu politika, internet üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir, mağazalardan yapılan alışverişleri kapsamamaktadır.

Online üzerinden alınan ürünlerin iadelerinin Good Feel Cosmetics standlarından gerçekleştirilemediğini ve değişimlerinin yapılamadığı unutulmamalıdır.

İade Süreci

1. ADIM

İade yapmadan önce mutlaka Müşteri Hizmetleri Servisini arayarak iade nedeninizi belirtiniz.

Müşteri Hizmetleri tarafından alınan iade onayı ile iade işleminizi başlatabilirsiniz.

2. ADIM

Gerekli Belgelerin Tamamlanması

Şirketimize yapmış olduğunuz bilgilendirmeden sonra, Müşteri Hizmetleri geri iade etmeyi düşündüğünüz ürünlerin sipariş numarasını ve ürünlerin açıklamasını not alacaktır. Bu bilgiler irsaliyenizde bulunacaktır. İadeyi, iade merkezine kargoya verilmek üzere paketleyin.

3. ADIM

Gönderi sırasında hasar görmemeleri için ürünleri, tarafımızca yapılan konförmasyon mailinin kopyasıyla ve geri iade ettiğiniz ürünün orijinal irsaliyesi ve faturası ile birlikte dikkatlice paketliyiniz. Kendi güvenliğiniz ve ürününüzün hızlı teslimatı için iade paketinizle birlikte imzalı irsaliye ve bir takip kodu alarak iade ürününüzü takip etmenizi öneririz. İade merkezi adresine kargolayın.

İade merkezi adres:
Küçükbostancı mah. Küçükbostancı İç Sokak
No:9, Altıeylül/Balıkesir
Tel: 0850 840 5111

Düşük bir ihtimal de olsa gönderiminizin bize ulaşmaması ihtimalinde, ürünleri geri gönderdiğinizi kanıtlayacak irsaliyenizi muhafaza etmenizi öneririz. Sizin tarafınızdan gönderilen gönderimlerin ulaşım sırasında kaybolmasından sorumluluk kabul edilmemektedir.

4. ADIM

Geri Ödeme Süreci

İade ürününüz iade merkezimize ulaştıktan sonra, iade onayı alınır. Bir sonraki iş günü para iadesi gerçekleştirilir. 3-5 iş günü içerisinde de banka tarafından hesaplarınıza yansıtılır.

Bu politika, internet üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir, mağazalardan yapılan alışverişleri kapsamamaktadır. Bir mağazadan ürün satın aldıysanız, her mağazanın kendi iade politikasını uyguladığını sizlere hatırlatmak isteriz. Üzgünüz, ama Good Feel Cosmetics standından yapılan alışverişler için Good Feel ile iade veya değişim yapılamaz.

Online üzerinden alınan ürünlerin iadelerinin Good Feel standlarından gerçekleştirilemediğini ve değişimlerinin yapılamadığı unutulmamalıdır.

Memnuniyet Garantisi

SİPARİŞ SÜRECİ

• Siparişler sadece iş günlerinde işlenir ve gönderilir (Pazartesi-Cuma, resmi tatiller hariç).

• Hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki ilk iş gününde işlenir.

• Sipariş sadece tek bir adrese gönderilebilir. Eğer farklı adreslere gönderim yapılacaksa, farklı sipariş oluşturulması gerekir.

• goodfeelcosmetics.com internet adresinden siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz.

• Siparişiniz bize ulaştıktan sonra 1-30 gün arasında teslim edilir. Sadece Türkiye’ye gönderim yapılmaktadır.

SİPARİŞ DURUMU

Verdiğiniz siparişlerinizin durumunu goodfeelcosmetics.com'den kontrol edebilirsiniz. Sipariş Durumunu tıklayarak ve hesabınıza giriş yaparak siparişlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Bazı gönderilerin gönderim bilgilerini anında göremeyebilirsiniz, teknik süreçler sebebiyle sipariş sevk edildikten 24 saat içerisinde gönderim bilgileri websitesine yansır.

SİPARİŞ İPTALİ

Gerçekleştirilen online siparişinizi iptal etmek istiyorsanız, lütfen (+90) 850 840 5 111 numaralı telefondan en kısa süre içerisinde bize ulaşın. Siparişleriniz ya da içerisindeki bazı ürünler farklı nedenlerden ötürü sistemsel olarak iptal edilebilir. Bu nedenler aşağıdaki gibidir:

• Ödeme bilgilerinin alınmasında sorun yaşanıyor olabilir.

• Belirtilen adrese gönderi yapılamıyor olabilir.

• Sipariş tekrarlamış, birden fazla kez oluşmuş olabilir.

• Müşteri isteği üzerine iptal edilmiş olabilir.

• Maksimum satın alma politikamıza aykırı satınalım yapılmış olabilir. İptal edilen hiçbir ürün için ücretlendirme yapılmayacaktır. İptal edilen siparişiniz hakkında herhangi bir sorunuz olduğunda Müşteri Hizmetlerimize (+90) 850 840 5 111 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ÖN-SATIŞ YAPILAN ÜRÜNLER

Ön-satış yapılan ürünler halihazırda stokta olmayan ancak sitemizde satın almaya sunulan ürünlerdir. Bu ürünlerin en kısa sürede gönderimi sağlanır. Ön-satış yapılan ürün ya da ürünlerin durumu hakkında periyodik olarak e-posta yoluyla bildirimler gerçekleştirilecektir. Ürün ya da ürünlerin sevkiyatı gerçekleşene kadar hiçbir ücret alınmayacağından emin olabilirsiniz.

MAKSİMUM SATIN ALMA POLİTİKASI

Tek seferlik siparişlerinizde, aynı üründen en fazla 8 (sekiz) ürün alabilir, sepetinize toplam 14 (ondört) ürün ekleyebilir ve toplam alışverişinizi en fazla 5.500,00.-TL (beşbinbeşyüz Türk Lirası) tutarına kadar çıkarabilirsiniz. Bu sınırları aşan siparişler kişisel tüketim değil yeniden satış ve pazarlama amacı ile ticari faaliyet olarak değerlendirileceği için iptale tabidir. Sorularınızı sitemizde yer alan Bize Ulaşın kısmından ulaştırabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz:

• MasterCard

• Visa

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul edemiyoruz:

• Kapıda Ödeme/Teslimatta Ödeme

• Şahsi Çekler

• Havale

Önemli bilgi: Güvenliğiniz için, fatura üzerinde yazan isim ve adres bilgileri ile ödeme için kullanılan kredi kart bilgilerinin örtüşmediği durumlarda, gelişmiş ters ibraz filtrelerimizin alış-verişi olası sahtekarlık olarak nitelemesine bağlı, doğrulamayı sağlamayan siparişleri iptal etme hakkımız bulunmaktadır.

ÖDEME YETKİSİ

Tüm satın alımlar işlenmeden önce banka yetkilendirmesine tabidir. Sadece izin verilen satın alımlar işlenir ve sevk edilir.

ÖDEME YETKİLENDİRME HÜKÜMLERİ

Kredi kartı ya da banka kartı kullanarak sipariş verdiğinizde, hesabınıza iki işlem bildirilmiş olacaktır.

1. Bir sipariş verildiğinde, bankanız satın aldığınız tutar bazında ödeme yaptığınız kartta bir miktar tutacaktır. Bu işlem beklemede olan ücret için gerekli tutarı muhafaza edecektir.

2. Ardından tutarın hesabınızdan kaldırılmasını sağlayarak sipariş tahsil edilecektir. Eğer sipariş değiştirilirse veya sevkiyattan önce iptal edilirse yetkilendirme hükmü miktarı değişebilir.

Eğer bir sipariş iptal edilirse, yetkilendirme hükmü banka politikasına istinaden kalkacaktır. Her banka, borç bakiyesinden kurtulmadan önce hesapta tutulan yetkilendirme hükmüne dair zamanı belirlemektedir. Yetkilendirme hükümlerinin kaldırılmasına dair detaylar için söz konusu bankanın müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

SATIŞ VERGİSİ

Satış vergisi toplam satın alım bedeli ve nakliye/taşıma ücretleri dahil olarak mesafeli satış sözleşmesinde detayları yer aldığı şekilde değerlendirilecektir. Satış vergisine dair sorularınız olursa, bize ulaşmaktan çekinmeyin.

ONLINE GÜVENLİK

Good Feel Cosmetics olarak güvenliğinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. goodfeelcosmetics.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz sipariş sırasında, bilgileriniz Secure Socket Layer (SSL) adlı güvenlik şifreleme teknolojisi ile kodlanır. Bu, günümüzde kullanılan en ileri online müşteri güvenlik tekniğidir. Siparişinizin güvenli ve emin bir şekilde gideceğinden emin olabilirsiniz. Şifrelemenin gerçekleşmesi için, web tarayıcınız SSL protokolüne sahip olmalıdır. Bu yazılıma sahip olan web tarayıcıları aşağıda listelenmiştir:

• AOL 5.0 ve üzeri

• Internet Explorer 5.0 ve üzeri

• Mozilla Firefox

• Netscape 6.0 (sadece Windows'larda)

• Safari

• Google Chrome

KAMPANYA KODLARI

Fatura sayfasında bulunan 'Kampanya Kodu' kutucuğuna alışverişi tamamlama süreci esnasında kampanya kodunuzu girin. Bir kampanya kodu kabul edildiğinde, teklif 'Siparişi İncele' bölümünde gösterilecektir. Lütfen dikkat: Kampanya kodları büyük ve küçük harflere duyarlı olup aynen görüldükleri şekilde girilmelidir. Her sipariş için bir adet teklif kodu kullanılabilir. Her bir kampanya kendine özgü tanımlanan şartları taşıyacak ve üretilen kodlar sadece belirlenen şartlarda kullanılabilecektir.